Gastroenterology

Kolon hastalıkları ile ilgili sayısız ve dinamik önleme programları sayesinde, gastroenteroloji pazarı önemli oranda büyüyor. flexible

 endoskop, bu hastalıkların gelişimini beklerken hastalar için en az invaziv ve en rahattır.

Artan endoskop ihtiyacını karşılamak için, hastaneler kendilerini yeniden organize etmek ve kullanımı daha kolayken daha iyi performans gösteren endoskop ekipmanlarına yatırım yapmak zorunda kalmıştır. Bu karmaşık ekipman birkaç dahili kanaldan oluştuğu ve çeşitli malzemelerden oluştuğu için, flexible  endoskoplar her tipe uyarlanmış ve mevcut düzenlemelere uygun bir tedavi döngüsü gerektirir. Hasta güvenliğini garanti altına almak, sıkı hijyen standartlarına cevap vermek ve çok sayıda muayenenin yapılmasını sağlamak için Soluscope, tüm esnek endoskop modelleri ve markalarıyla uyumlu bir dizi endoskop yıkayıcı dezenfektör sunmaktadır.

Hızlı yeniden işleme döngüleri ve kompakt boyutları ile yıkayıcı dezenfektörler yapılan muayene sayısını arttırır ve en dar odalara bile sığar. Patentli kanal kontrol sistemi, endoskoplarınızın tam ve doğru bir şekilde yeniden işlenmesini garanti eder. Ayrıca, kullanılan doğru miktarda temizlik ve dezenfektan kimyasalların otomatik ve doğru dozlanması, endoskoplarınızın ömrünün optimize edileceği ve kimyasal israfın önleneceği anlamına gelir.

İyi endoskop hijyeni, depolama ve kurutma dolaplarımız tarafından sağlanan özel depolama ve kurutma gerektirir. Güvenli depolamada 7 gün boyunca endoskoplarınızın sürekli hijyenini garanti ederler. Soluscope taşıma çözümü, uzun endoskopları hasar görme riski olmadan kolayca taşımanızı sağlar.

Son olarak, gerçek zamanlı veriler sayesinde IT Soluscope yazılım çözümü endoskoplarınızın kullanımını ve filonuzun yönetimini optimize eder.