Pulmonology

Bronkoskopi, trakea ve bronşları incelemek için hızlı ve invazif olmayan bir çözümdür ve ayrıca hücre örneklerinin alınması, bakteriyolojik veya immünolojik incelemeler ve ayrıca terapötik prosedürler gibi bir dizi tamamlayıcı muayeneye izin verir. Bu muayeneler mükemmel bir şekilde yeniden işlenmiş endoskoplar gerektirir, çünkü bu endoskopların bulaşıcı riski pnömoni ve tüberküloz gibi ciddi hastalıklarla mücadelede kritik bir unsurdur. Bu flexible bronkoskopları oluşturan çoklu iç kanallar ve çeşitli materyaller, bu enfeksiyon riskine uyarlanmış daha sıkı bir yeniden işleme tedavisi talep ettikleri anlamına gelir. Entegre bir filtreleme sistemi ile yüksek kaliteli, bakteriyolojik olarak kontrol edilen su sağlayarak hasta güvenliğini bir kez daha garanti ediyoruz. Endoskop yıkayıcı dezenfektörlerimiz, en yeni nesil ultrason endoskopları da dahil olmak üzere tüm endoskoplarla uyumludur.

İyi endoskop hijyeni, depolama ve kurutma dolaplarımız tarafından sağlanan özel depolama ve kurutma gerektirir. Güvenli depolamada 7 gün boyunca endoskoplarınızın sürekli hijyenini garanti ederler.

Son olarak, gerçek zamanlı veriler sayesinde IT Soluscope yazılım çözümü endoskoplarınızın kullanımını ve filonuzun yönetimini optimize eder.