Konnectorler

Soluscope konektörlerini yüksek performanslı, onaylanmış ve kontrollü bir süreç kullanarak tasarlar ve üretir.

Tıbbi sınıf silikon boru ve paslanmaz çelikten üretilen Soluscope konektörleri, kalıcı kalite sağlayan kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır.

Sıvı girişinden zarar gören endoskopların onarım maliyetleri önemli olabilir. Endoskoplarınızı korumak için, konektörler aralığının bir parçası olan sürekli bir sızıntı testi, yeniden işlenmesi sırasında endoskopta aşırı basınca izin verir. Konektörler Soluscope reprosesörlerinden kurutma ve depolama kabinlerine kadar olan endoskopla kalır ve renk kodlu bir konektör sistemi sayesinde yanlış bağlantı kolayca önlenir. Soluscope konektörleri, proses sıvılarının iç kanalların her birinden akmasını sağlamak için bireysel bağlantı sağlar. Hava / su kanallarının belirli bir ayırıcı ile ayrılması, her kanalın doğru şekilde yeniden işlenmesini sağlar.

25 yılı aşkın tecrübemiz sonucunda 1500 endoskop referansı veritabanımıza tüm Soluscope ürünleri kullanıcıları tarafından https://pro.soluscope.com web sitesinden ulaşılabilir ve erişilebilir. Müşterilerimizin endoskoplarının her gün, her gün doğru şekilde bağlandığından ve iyi korunduğundan emin olmalarına yardımcı olur.