Seri Tee

Tam otomatik ve güvenli bir süreç

Serie TEE prob yıkayıcı dezenfektör güvenilir, hızlı ve verimlidir. Probun hasar riskini en aza indirerek sadece 14 dakikada eksiksiz bir temizleme ve dezenfeksiyon döngüsü ve tek bir kullanım sunar.

Gömülü elektrik kaçak testi

Dahili elektrik kaçak testi ve özel konektörleri sayesinde Serie TEE, üreticiler tarafından önerilen TEE prob bütünlüğünü otomatik olarak kontrol eder.

Kullanıcılar için risk yok

Serie TEE, minimum kimyasal kullanımı ve kullanıcılar için maksimum güvenliği garanti eden hermetik bir kapak sayesinde piyasadaki en güvenli cihazdır.

Genişletilmiş izlenebilirlik

Serie TEE trans-oesophageal

 prob yıkayıcı dezenfektör, barkod okuyucusu ve döngünün sonunda bir bilet yayınlayan gömülü yazıcı sayesinde tam izlenebilirlik sağlar. Tüm izlenebilirlik verileri makinenin belleğinde saklanır ve herhangi bir zamanda yeniden yazdırılabilir veya dışa aktarılabilir. Serie TEE aynı zamanda IT Soluscope global veri yönetimi çözümü ile de uyumludur.

Kompakt ve ergonomik Serie TEE yıkayıcı dezenfektör, muayene odanızın yakınına kolayca monte edilebilir ve pratik ve kullanımı kolay bir arayüze ve tasarıma sahiptir.

Komple Çözümler

14 min

PA / 

ISO 15883-1 & based on 15883-4