Komple Çözümler

Soluscope Komple Çözümler temel güvenlik, güvenilirlik ve verimlilik ilkelerimize dayanarak hastalar, sağlık personeli ve endoskoplar için maksimum koruma sağlar. Sadece kullanımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda endoskopun yeniden işlenmesini, kullanım sıklığını ve kullanım ömrünü izleyerek tıbbi ekibinizin verimliliğini optimize ederek günlük işlemleri hızla iyileştirir. Ayrıca endoskop yönetimini basitleştirir ve ihtiyacınız olduğunda ve nerede olursanız olun kullanılabilirliğini sağlar. Bu, iş akışlarını standartlaştırmanıza ve enfeksiyonların komplikasyonlarını ve maliyetini azaltmanıza ve sonuçta hastaları güvende tutmanıza olanak tanır.

Soluscope Komple Çözümler ürünümüz şunları içerir:
Eksiksiz Otomatik Endoskop Reprosesörleri ve kimyasalları.
kurutma ve saklama dolapları.
Endoskopi bölümleri için özel olarak tasarlanmış taşıma cihazları.
Otomatik özellikler ve bilgiye anında erişim ile gerçek zamanlı veri yönetimi ve endoskop izlenebilirliği için bir yazılım platformu.

Soluscope uyumlu konektörler, 25 yıldan uzun bir süredir endoskoplar üzerinde veri toplamasından kaynaklanmaktadır. Tüm Soluscope ekipmanı ve endoskoplar arasında etkili, güvenli ve kanıtlanmış bir bağlantı sağlar.